Mersin Satellite Ana Tablo Maçları Başladı

2017 CEV Plaj Voleybolu Mersin Satellite ana tablo maçlarında ilk gün sona erdi.

Mersin 32

 

2017 CEV Plaj Voleybolu Mersin Satellite ana tablo maçlarında ilk gün sona erdi.
 
Millilerimizden Merve Nezir/Aleyna Vence, İtalyan rakipleri Laura Giombini/Agata Zuccarelli ikilisine 2-0, Merve Çelebi/Buğra Eryıldız, Rus rakipleri Olga Motrich/Svetlana Kholomina ikilisine 2-0 mağlup oldular.
 
Erkek milli oyuncularımız; Hasan Hüseyin Mermer/Ali Osman Nurettin, Ukraynalı Mykola Babich/Iaroslav Gordieiev ikilisine 2-0, Murat Giginoğlu/Sefa Urlu, Florian Schnetzer/Peter Eglseerne (Avusturya) ikilisine 2-1, Yusuf Özdemir/Ali Cebeci, Igor Velichko/Maxim Sivolap (Rusya) ikilisine karşı oynadıkları maçlardan mağlup ayrıldılar.
 
2017 CEV Plaj Voleybolu Mersin Satellite yarın (29 Temmuz Cumartesi) oynanacak ana tablo erkek maçları saat 13.00'te, bayan maçları 14.40'da başlayacak.

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Mersin Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile 27 Temmuz'da başlayan ve 30 Temmuz'da sona erecek turnuvanın müsabakaları, Mersin Marina ve Fenerbahçe Meydanı'nda yapılıyor. Toplam 15.000 Euro para ödülünün dağıtılacağı organizasyonda; 22 ülkeden 24 bayan, 24 erkek olmak üzere toplam 48 takım 96 sporcuyla mücadele ediyor.
 
2017 CEV Plaj Voleybolu Mersin Satellite, 29 Temmuz Cumartesi günü ana tablo maçları, 30 Temmuz Pazar günü, yarı final, bronz ve altın madalya maçlarıyla sona erecek. Erkekler (20.00) ile bayanlar (21.00) şampiyonluk maçları ve ödül töreni NTV Spor'dan naklen verilecek.

Bugün yapılan bayanlar ve erkekler eleme maçlarının sonuçları söyle:
 
Bayanlar
 
Birinci Etap
Katarzyna Kociolek/Aleksandra Gromadowska (Polonya)-Katarina Schillerwein/Cinja Tillmann (Almanya): 0-2 (15-21, 11-21)
Magdalena Dostalova/Karolina Rehácková (Çek Cumhuriyeti)-Adriana-Maria Matei/Beata Vaida (Romanya): 2-1 (19-21, 21-19, 15-9)
Helle Søndergård/Simone Marie Okholm Hansen (Danimarka)-Martina Bonnerová/Sarka Nakladalova (Çek Cumhuriyeti): 0-2 (17-21, 14-21)
Alexandra Moiseeva/Ekaterina Syrtseva (Rusya)-Liesbeth Mouha/Katrien Gielen (Belçika): 0-2 (14-21, 18-21)
Laura Giombini/Agata Zuccarelli (İtalya) - Merve Nezir/Aleyna Vence (Türkiye): 2-0 (21-11, 21-19)
Yulia Abalakina/Ksenia Dabizha (Rusya) - Nicole Eiholzer/Laura Caluori (İsviçre): 2-1 (16-21, 21-18, 15-12)
Lézana Placette/Aline Chamereau (Fransa) - Inna Makhno/Iryna Makhno (Ukrayna): 1-2 (30-28, 18-21, 16-18)
Olga Motrich/Svetlana Kholomina (Rusya) - Merve Çelebi/Bugra Eryildiz (Türkiye): 2-0 (21-12, 21-18)
 
İkinci Etap
Magdalena Dostalova/Karolina Rehácková (Çek Cumhuriyeti) - Katarina Schillerwein/Cinja Tillmann (Almanya): 0-2 (22-24, 15-21)
Liesbeth Mouha/Katrien Gielen (Belçika) - Martina Bonnerová/Sarka Nakladalova (Çek Cumhuriyeti): 2-0 (21-19, 21-15)
Yulia Abalakina/Ksenia Dabizha (Rusya) - Laura Giombini/Agata Zuccarelli (İtalya): 2-0 (21-18, 23-21)
Olga Motrich/Svetlana Kholomina (Rusya) - Inna Makhno/Iryna Makhno (Ukrayna): Maç sonucu henüz yayınlanmadı
 
Erkekler
 
Birinci Etap
Hasan Huseyin Mermer/Ali Osman Nurettin (Türkiye) - Mykola Babich/Iaroslav Gordieiev (Ukrayna): 0-2 (14-21, 20-22)
Yaroslav Koshkarev/Ruslan Bykanov (Rusya) -  Philipp Arne Bergmann/Yannick Harms (Almanya): 1-2 (21-16, 14-21, 11-15)
Bennet Poniewaz/David Poniewaz (Almanya) - Alexander Likholetov/Ilya Leshukov (Rusya): 0-2 (17-21, 16-21)
Youssef Krou/Quincy Aye (Fransa) - Lazar Kolaric/Djordje Klasnic (Sırbistan): 0-2 (18-21, 17-21)
Florian Schnetzer/Peter Eglseer (Avusturya) - Murat Giginoglu/Sefa Urlu (Türkiye): 2-1 (21-17, 17-21, 15-12)
Lars Tveit Retterholt/Daniel Bergerud (Norveç) - Alexander Annerstedt/Alexander Herrmann (İsveç): 2-1 (14-21, 21-15, 15-11)
Mart Tiisaar/Kusti Nõlvak (Estonya) - Nejc Zemljak/Jan Pokeršnik (Slovenya): 2-1 (19-21, 27-25, 15-13)
Igor Velichko/Maxim Sivolap (Rusya) - Yusuf Ozdemir/Ali Cebeci (Türkiye): 2-0 (21-12, 21-13)
 
İkinci Etap
Philipp Arne Bergmann/Yannick Harms (Almanya) - Mykola Babich/Iaroslav Gordieiev (Ukrayna): 2-0 (21-16, 21-14)
Lazar Kolaric/Djordje Klasnic (Sırbistan) - Alexander Likholetov/Ilya Leshukov (Rusya): 2-0 (21-13, 21-18)
Lars Tveit Retterholt/Daniel Bergerud (Norveç) - Florian Schnetzer/Peter Eglseer (Avusturya): 2-1 (21-23, 27-25, 15-5)
Igor Velichko/Maxim Sivolap (Rusya) - Mart Tiisaar/Kusti Nõlvak (Estonya): 1-2 (27-25, 14-21, 13-15)
 

İlgili Galeri
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler'e aittir.