Mersin Satellite 2. Gün Maçları Oynandı

2017 CEV Plaj Voleybolu Mersin Satellite ana tablo maçlarında ikinci gün sona erdi.

Mersin 30

2017 CEV Plaj Voleybolu Mersin Satellite ana tablo maçlarında ikinci gün sona erdi.
 
Milli oyuncularımızdan Murat Giginoğlu/Sefa Urlu, İsveçli rakipleri Alexander Annerstedt/Alexander Herrmann ikilisini 2-0 (21-13, 21-15) yenerek bir üst tura çıktı. Ancak Murat Giginoğlu'nun maç sonunda sakatlanması nedeniyle, Giginoğlu/Urlu ikilisi, Ukraynalı rakipleri Babich/Gordieiev ile yapacakları 9-12 sıralama maçına çıkamadılar.
 
2017 CEV Plaj Voleybolu Mersin Satellite'da erkeklerde Murat Giginoğlu/Sefa Urlu 12., Hasan Hüseyin Mermer/Ali Osman Nurettin 15., Yusuf Özdemir/Ali Cebeci 16., bayanlarda Merve Çelebi/Buğra Eryıldız 15., Merve Nezir/Aleyna Vence 16. oldular.
 
2017 CEV Plaj Voleybolu Mersin Satellite'da, 30 Temmuz Pazar günü, beşincilik-altıncılık, yarı final ve final maçları oynanacak. Erkekler (20.00) ile bayanlar (21.00) şampiyonluk maçları ve ödül töreni NTV Spor'dan naklen verilecek.
 
Türkiye Voleybol Federasyonu ve Mersin Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile 27 Temmuz'da başlayan ve 30 Temmuz Pazar günü sona erecek turnuvanın müsabakaları, Mersin Marina ve Fenerbahçe Meydanı'nda yapıldı. Toplam 15.000 Euro para ödülünün dağıtılacağı organizasyonda; 22 ülkeden 24 bayan, 24 erkek olmak üzere toplam 48 takım 96 sporcuyla mücadele etti.
 
29 Temmuz 2017 Cumartesi Maç Sonuçları
 
Erkekler

13-16 Sıralaması (Kaybedenler)
Mermer/Nurettin-Koshkarev/Bykanov: 1-2 (21-23, 21-15, 11-15)
Poniewaz B./Poniewaz D.-Krou/Aye: 1-2 (22-24, 21-13, 18-20)
Giginoğlu/Urlu-Annerstedt/Herrmann: 2-0 (21-13, 21-15)
Zemljak/Pokeršnik-Özdemir/Cebeci: 2-0 (21-12, 21-15)
 
9-12 Sıralaması (Kaybedenler)
Koshkarev/Bykanov-Schnetzer/Eglseer: 0-2 (20-22, 19-21)
Krou/Aye-Velichko/Sivolap: 1-2 (15-21, 21-18, 13-15)
Giginoglu/Urlu-Babich/Gordieiev: 0-2 (0-21, 0-21) (*)
Zemljak/Pokeršnik-Likholetov/Leshukov: 2-0 (21-11, 21-18)
(*) Murat Giginoğlu'nun sakatlığı nedeniyle maç oynanmadı.
 
3. Etap
Tiisaar/Nõlvak-Retterholt/Bergerud: 2-0 (21-19, 21-17)
Kolaric/Klasnic-Bergmann/Harms, Y.: 2-1 (24-26, 21-16, 15-9)
 
7-8 Sıralaması (Kaybedenler)
Schnetzer/Eglseer-Velichko/Sivolap: 0-2 (19-21, 16-21)
Babich/Gordieiev-Zemljak/Pokeršnik: 2-0 (21-19, 21-15)
 
Bayanlar
13-16 Sıralaması (Kaybedenler)
Kociolek/Gromadowska-Matei/Vaida: 0-2 (16-21, 19-21)
Sondergard/Okholm-Moiseeva/Syrtseva: 0-2 (13-21, 11-21)
Nezir/Vence-Eiholzer/Caluori: 0-2 (17-21, 12-21)
Placette/Chamereau-Merve C./Eryıldız: 2-0 (21-15, 21-16)
 
9-12 Sıralaması (Kaybedenler)
Matei/Vaida-Giombini/Zuccarelli: 2-0 (21-19, 21-9)
Moiseeva/Syrtseva-Motrich/Kholomina: 2-0 (21-15, 21-13)
Eiholzer/Caluori-Dostalova, M./Rehackova: 2-0 (21-19, 21-19)
Placette/Chamereau-Bonnerova/Nakladalova: 0-2 (22-24, 18-21)
 
3. Etap
Makhno, In./Makhno, Ir.-Abalakina/Dabizha: 2-0 (21-17, 21-14)
Mouha/Gielen-Schillerwein/Tillmann: 2-0 (21-12, 21-19)
 
7-8 Sıralaması (Kaybedenler)
Matei/Vaida/Moiseeva/Syrtseva: 0-2 (17-21, 19-21)
Eiholzer/Caluori-Bonnerova/Nakladalova: 2-1 (18-21, 21-17, 22-20)
 
 
30 Temmuz 2017 Pazar Maç Programı
Bayanlar
5-6 Sıralaması (Kaybedenler)
25. Maç | 11:50 | Moiseeva/Syrtseva (Rusya)-Schillerwein/Tillmann (Almanya)
26. Maç | 11:50 | Eiholzer/Caluori-Abalakina/Dabizha
 
Yarı Final
27. Maç | 16:00 | Makhno, In./Makhno, Ir. (Ukrayna)- 25. Maçın Galibi
28. Maç | 16:00 | Mouha/Gielen (Belçika)-26. Maçın Galibi
 
Bronz Madalya | 18.30 | 27. ve 28. Maçların Kaybedenleri
Altın Madalya | 21.00 | 27. ve 28. Maçların Kazananları
 
Erkekler
5-6 Sıralaması (Kaybedenler)

25. Maç | 11:00 | Velichko/Sivolap (Rusya)-Bergmann/Harms, Y. (Almanya)
26. Maç | 11:00 | Babich/Gordieiev (Ukrayna)-Retterholt/Bergerud (Norveç)
 
Yarı Final
27. Maç | 15:00 | Tiisaar/Nõlvak (EST)-25. Maçın Galibi
28. Maç | 15:00 | Kolaric/Klasnic (Sırbistan)-Retterholt/Bergerud (Norveç) 
 
Bronz Madalya | 17:30 | 27. ve 28. Maçların Kaybedenleri
Altın Madalya | 20:00 | 27. ve 28. Maçların Kazananları

İlgili Galeri
Yorumlar
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler'e aittir.